• Do wakacji: -58 dni

Emilii, Julinana

klasa Ia

Witajcie!

Jesteśmy uczniami klasy 1a. Do naszej klasy chodzi 13 dziewczynek i 11 chłopców. Wszyscy lubimy bawić się, pięknie piszemy, a matematyka nie sprawia nam żadnego problemu. Zobaczcie, jak spędzamy czas w szkole. (Tu znajduje się galeria naszych zdjęć)

• Zabawa andrzejkowa z rodzicami

Bardzo lubimy bawić się z naszymi rodzicami, dlatego pani Ewa zaprosiła naszych rodziców do wspólnej zabawy andrzejkowej. Najpierw były figle i psoty, potem pyszny poczęstunek, a potem okazało się, że rodzice mają dla nas niespodziankę. Przebrali się w stroje wróżek i wróżbitów i wróżyli nam przyszłość. Nie zabrakło też lania wosku. Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę!

• Bal karnawałowy

W czwartek do naszej szkoły zawitały Smerfy i bawiły się z nami podczas balu karnawałowego! Były tańce, zabawy z chustą animacyjną, bańki mydlane, konfetti oraz super poczęstunek. Wszyscy się świetnie bawili. Zobaczcie jak było!

Wyjście do Teatru Zdrojowego

28 września poszliśmy wraz z innymi uczniami naszej szkoły do Teatru Zdrojowego, żeby obejrzeć spektakl „Koziołek matołek”. Bardzo podobały nam się przygody sympatycznego koziołka.

Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

13 października odbyło się nasze pasowanie na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 6. Zaprezentowaliśmy wszystkim gościom, że jesteśmy w stanie podołać szkolnym wyzwaniom. Po uroczystym apelu udaliśmy się do naszej klasy, gdzie kochani rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek. Bardzo dziękujemy!

Sprzątanie świata

Nie od dziś wiadomo, że najmłodsi uczniowie, to najlepsi strażnicy naszej Ziemi, dlatego z ogromnym zaangażowaniem włączyliśmy się do akcji sprzątania świata.

| Strona 1 | Strona 2 |