Wtorek, 2017-05-23

Leoncjusza, Michała

Gry edukacyjne

W tym miejscu znajdziesz ciekawe gry, dzięki którym będziesz rozwijać swoje umiętności szkolne.

Gry należy pobrać na swój komputer, zainstalować i.......... Miłej zabawy :-)

Naszą ofertę gier i programów edukacyjnych będziemy poszerzać, zapraszamy zatem do odwiedzania tej strony!

"2 + 2"

- to program wspomagający naukę matematyki dla namłodszych uczniów. Z aplikacji tej mogą również z powodzeniem korzystać dzieci w wieku przedszkolnym. Niezbędnym warunkiem właściwego korzystania z programu jest podłączenie głośników, przez które rozwiązujący zadania usłysze komunikaty oceniające sposób wykonania zadania.

Ortograf

Niewielki program, dzięki któremu utrwalisz sobie podstawowe zasady ortograficzne.

Gra polega na kliknięciu odpowiedniej literki w wyświetlanym słowie. Atrakcyjność zabawy podnosi czas i prezentacja wyników - ocena za wykonanie zadania.

Gra o zróżnicowanym poziomie trudności. Przystępując do zabawy wybieramy sobie tempo (szybko, umiarkowanie, wolno) zmiany słów oraz poziom, poprzez wyznaczenie klasy. Zabawa dla uczniów od klasy I.

Działania matematyczne

W tej grze sprawdzisz swoją umiejętność wykonywania działań matematycznych. Dowiedz się czy jesteś już mistrzem, albo spraw - by nim zostać!!!

Powodzenia.

Matma

Program, który rozwinie Twoje umiejętności matematyczne.

Zmierz się z komputerem i pokaż, że jesteś wielki!!!!