Poniedziałek, 2018-09-24

Dory, Gerarda

Informacja o próbnym sprawdzianie 17 grudnia 2014 r.

Jesteś tu: » Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego w Jeleniej Górze » Informacja o próbnym sprawdzianie 17 grudnia 2014 r.

Informacja o próbnym sprawdzianie 17 grudnia 2014 r.

Uprzejmie informujemy, że Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne proponują  przeprowadzenie w szkole próbnego sprawdzianu w szóstej klasie szkoły podstawowej:

• części pierwszej z zakresu języka polskiego i matematyki
  • części drugiej z zakresu języka obcego nowożytnego.

Sprawdzian odbędzie się 17 grudnia br., w warunkach zbliżonych do obowiązujących podczas właściwego egzaminu (np. godzina rozpoczęcia pracy z arkuszem egzaminacyjnym). W przypadku sprawdzianu szczególnie istotne jest zapoznanie uczniów ze sposobem zaznaczania rozwiązań zadań zamkniętych na karcie odpowiedzi, dlatego też do niniejszego komunikatu załącza się informacje dotyczące tego zagadnienia, które można omówić z uczniami. W drugiej połowie listopada br. na stronie CKE zamieszczony zostanie film przedstawiający sposób zaznaczania rozwiązań zadań zamkniętych na karcie odpowiedzi.

Szczegółowe informacje o sprawdzianie dostępne są na stronach internetowych CKE (www.cke.edu.pl) oraz komisji okręgowych.