Poniedziałek, 2018-09-24

Dory, Gerarda

Certyfikat udziału w Dniach Bezpiecznego Internetu

Jesteś tu: » Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego w Jeleniej Górze » Certyfikat udziału w Dniach Bezpiecznego Internetu

Certyfikat udziału w Dniach Bezpiecznego Internetu

2015-03-24

W tym roku ponownie, tym razem dzięki projektowi "Nie hejtuj" otrzymaliśmy kolejny certyfikat za dbałość o bezpieczny internet dla naszych uczniów.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) – realizatorów unijnego programu Safer Internet.