Wtorek, 2018-06-19

Gerwazego, Protazego

Festyn szkolny udany pod każdym względem.

Na Rodzinnym, festynie „Bezpiecznie żyjemy zdrowie szanujemy” organizowanym na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 na pewno nikt  się nie nudził! Dzieci dziękują organizatorom!

Od samego rana na scenie nie zabraklo pokazów tanecznych naszych uczniów, były piosenki a także pokaz karate i capoiery.

Przez cały czas trwania festynu  można było bezpłatnie przejechać się kucem, poćwiczyć strzelanie z łuku.

W południe odbył się mecz piłkarzy MKS Karkonosze z uczniami naszej szkoły. Kiedy emocje sięgały zenitu z pomocą przybywali ratownicy z Divemedu. Oni też zapoznali nas z zasadami pierwszej pomocy.

Na zapracowanych dorosłych  czekali fizjoterapeuci i dietetycy. Wspaniale mamy upiekły ciasta, a na głodnych tatusiów czekała prawdziwa grochówka i pyszna kiełbasa z grilla.

A gdy ktoś zechciał spalić kalorie, wtedy spieszył  z pomocą Marcin z Lady fitness center.

W miasteczku drogowym  można było sprawdzić swoją wiedzę na temat przepisów drogowych. Można było obejrzeć wóz strażacki, samochód GOPR-u, specjalistyczny samochód PWiK WODNIK oraz karetkę.

Warsztaty plastyczne, konkursy plastyczne, malowanie buziek, rysowanie kredą po asfalcie, zabawy z chustą klanzy to nie jedyne atrakcje, jakie czekały na dzieci i młodzież.

Chętni mogli zagrać w tenisa stołowego lub zmierzyć się z torem przeszkód. Przewidziano konkurs „Czysta woda zdrowia doda” z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

Na festynie  można było, kupując cegiełkę, otrzymać ciekawe nagrody (dzięki sponsorom i szczodrym Rodzicom).

napisali o nas:

24jgora.pl