Poniedziałek, 2018-09-24

Dory, Gerarda

Wyniki konkursów szkolnych.

W kończącym się roku szkolnym podsumowujemy konkursy, w których uczestniczyli nasi uczniowie.

konkursy ogólnopolskie i międzynarodowe:

• I i II m. na Jeleniogórskim Rajdzie Młodzieży Szkolnej „Piechowice 2014”

• I oraz dwa II m. na IX Ogólnopolskim Rajdzie Geologicznym

„Siedlęcin 2014”

• I m. w kraju, dwa II i dwa IV w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Archimedes”

• laureaci I, III i IV stopnia w Ogólnopolskim Konkursie języka angielskiego „Archimedes Plus”

• VII i IX m. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie języka angielskiego „Edi Pingwin”

• VII i XI m. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie języka niemieckiego „Edi Pingwin”

• V m. w kraju w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka niemieckiego

• dwa XIII, XIV i XV m. w kraju w kat. klas IV w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego

• trzy XI i XIII m. w kraju w kat. klas VI w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z języka angielskiego

• laureat I stopnia i trzech laureatów II i IV stopnia w kat. klas III

laureat I stopnia, dwóch laureatów II stopnia i trzech III stopnia w kat. klas IV

dwóch laureatów III stopnia w kat. klas VI w Ogólnopolskim Konkursie języka angielskiego „Archimedes”- XXV edycja

• XIX, XXIII i XXV m. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „OLIMPUS”

• VII, IX, XIII m. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie języka angielskiego „Galileo”

• VIII, IX, XI, XIII m. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie języka niemieckiego „Galileo”

• 16,18 i 20 m. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej Ekotest 2015.

• 11, 42, 60 m. w województwie w Międzynarodowym konkursie mat. „Kangur Matematyczny”

konkursy międzyszkolne:

• I i II m. na Jeleniogórskim Rajdzie Młodzieży Szkolnej „Piechowice 2014”

• I, II i III m. w międzyszkolnym konkursie „Stroik Świąteczny” i „Szopka Bożonarodzeniowa”

• I i II m. w międzyszkolnym konkursie recytatorskim dla klas III „ Co mi w duszy gra”

• II m. spośród szkół podst. oraz II m. indywidualnie w II edycji międzyszkolnego konkursu fotograficznego dla kl. IV – VI „Cykl życia wody”

• I i II m. w międzyszkolnym konkursie recytatorskim dla klas III „Co mi w duszy gra”

• I m. w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka świąteczna”

• I i II m. w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Uroki zimy”

• I, II i III m. w międzyszkolnym konkursie czytania artystycznego w języku angielskim

• dwa II m. w międzyszkolnym konkursie lingwistycznym dla kl. VI

• I m. w kat. kl. I – III i