Piątek, 2018-09-21

Darii, Mateusza

Ubezpieczenie uczniów

Oto informacja, przekazana nam przez agenta PZU:

"Witam.

Odpowiadając na Państwa prośbę załączam link (https://www.pzu.pl/produkty/nnw-wypadkow-dzieci-mlodziezy-i-personelu-w-szkolach), gdzie każdy z rodziców znajdzie szczegółowe informacje przedstawione w jasnej i przejrzystej formie o ubezpieczeniu Jego pociechy. Są tam też dostępne ogólne warunki ubezpieczenia oraz jak postąpić w przypadku szkody. Dzieci w Państwa szkole są ubezpieczone na sumę 10000 zł.

Poza tym są dodatkowe świadczenia:

- zwrot kosztów leczenia do 30% sumy ubezpieczenia - należy przedstawić oczywiście rachunki,

- ryczałt za czasową niezdolność do nauki spowodowaną nieszczęśliwym wypadkiem

- dietę szpitalną jeśli pobyt w szpitalu jest po nieszczęśliwym wypadku

- wypłaty jednorazowych dodatkowych świadczeń po śmierci rodzica lub opiekuna prawnego,

po śmierci dziecka spowodowanej chorobami serca lub z powodu nowotworu złośliwego.

Jeśli rodzice będą mieli jakieś szczegółowe pytania to proszę kierować się do mnie."

Pozdrawiam serdecznie, Agata Toporowicz Agent PZU

tel: +48 884 97 89 89 ________________________