Piątek, 2018-11-16

Edmunda, Marii

Otrzęsiny czwartoklasistów!

W dniu 29.10 br. Samorząd Uczniowski naszej szkoły przeprowadził otrzęsiny klas czwartych.

Zabawa miała charakter wojskowy, w trakcie której nasi czwartoklasiści musieli wykazać się nie lada umiejętnościami istnie z żołnierskich  koszar . Dyscyplina, meldunki, porządkowość oraz współpraca całej kompani były obecne przez cały czas. Przeprowadzenie kontrwywiadu, kamuflaż przewodniczącego, musztra to tylko niektóre z zadań, z którymi nasi czwartoklasiści musieli się zmierzyć. Klasy świetnie poradziły sobie z wszelkimi trudnościami przez co mogły na koniec przyjąć chrzest na pełnoprawnych żołnierzy jednostki wojskowej SP 6 J.

Tuż po otrzęsinach odbyła się dyskoteka dla klas 4-6, w której bardzo liczna grupa uczniów bawiła się przez całą imprezę nie schodząc z pakietu. Serdecznie gratulujemy wytrwałości. Niebawem kolejna niespodziankaUśmiech