Piątek, 2018-02-23

Damiana, Romana

Wkrótce Święta

Uczniowie klasy IIIc, wraz ze swoją wychowawczynią Anną Mędoń, postanowili wprowadzić w szkole świąteczny nastrój.

Przygotowali jasełka, które zaprezentowali dzieciom z klas I-III, nauczycielom i swoim rodzicom. Przedstawienie udało się wyśmienicie! Maryja z Józefem szukali noclegu ( w tych rolach: Krysia i Michał). Bogate kobiety (czyli Oliwka i Zuzia) niestety przepędziły świętą rodzinę. Na szczęście schronienia udzieliła im dobra starowinka – Ala. W stajence odwiedzili Jezusa pastuszkowie: Kuba i Mateusz oraz trzej królowie: Filip, Wiktor i Michał. Zastępy aniołów radośnie i energetycznie wyśpiewywały kolędy. Teraz pozostało nam tylko czekać na święta w rodzinnym gronie i prezenty pod choinką! Wesołych Świąt!