• Odwiedziło nas: 462968 osób
  • Do końca roku: 39 dni
  • Do wakacji: 212 dni

58-560 Jelenia Góra

ul. Cieplicka 74

Tel: 075 755-14-30

Środa, 2017-11-22

Imieniny:

Cecylii, Jonatana

Wyniki Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego

Jesteś tu: » Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego w Jeleniej Górze » Wyniki Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego

Wyniki Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego

 

 zorganizowanej przez Instytut Rozwoju Oświaty IRO w Warszawie, która odbyła się w naszej szkole w dniu 09.12.2015 r. Do olimpiady przystąpiło 80 uczniów naszej szkoły. Czołowe miejsca zajęli:

 

                                                                                                  

SPRAWOZDANIE

 

 

 

                        z Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego, zorganizowanej przez Instytut Rozwoju Oświaty IRO w Warszawie, który odbył się w naszej szkole w dniu 09.12.2015 r. Do olimpiady przystąpiło 80 uczniów naszej szkoły. Czołowe miejsca zajęli:

 

język angielski  - klasy czwarte

 

Michał Pelzer                       kl. IV s           DYPLOM LAUREATA       5 miejsce w kraju

Oskar Maliszewski                kl. Iva             dyplom uznania                     17 miejsce w kraju

Oliwia Kibiń                          kl. IV a           dyplom uznania                     18 miejsce w kraju

 

język angielski -  klasy piąte

 

Mikołaj Bilski                      kl. V a            DYPLOM WYRÓŻNIENIA  11 miejsce w kraju

Radosław Iberszer                 kl, V s             dyplom uznania                         17 miejsce w kraju

Piotr Chwieduk                      kl. V s             dyplom uznania                         17 miejsce w kraju

 

język angielski – klasy szóste

 

Tomasz Ditkowski                 kl VI s             dyplom uznania                        21 miejsce w kraju

Dawid Zierałka                      kl VI a            dyplom uznania                         23 miejsce w kraju

Emilia Bigos                          kl VI a            dyplom uznania                         25 miejsce w kraju

Tymoteusz Figuła                  kl VI a            dyplom uznania                         25 miejsce w kraju

 

język niemiecki – klasy czwarte

 

Daniel Siwierski                    kl IV               dyplom uznania                         22 miejsce

Iga Kaflik                               kl IV               dyplom uznania                         26 miejsce

Adam Staworzyński              kl IV               dyplom uznania                         29 miejsce

 

język niemiecki – klasy piąte

 

Mikołaj Bilski                      kl V a             dyplom wyróżnienia                 13 miejsce w kraju

Alexander Steffen                  kl V s              dyplom uznania                          19 miejsce w kraju

Magdalena Deka                    kl V                 dyplom uznania                          25 miejsce w kraju

 

język niemiecki – klasy szóste

 

Eliza Jończyk                         kl VI               dyplom uznania                         21 miejsce w kraju

Maciej Ciepiela                     kl VI               dyplom uznania                         27 miejsce w kraju

Moriz Neumann                     kl VI               dyplom uznania                         28 miejsce w kraju

 

                                                                                                          Małgorzata Byler

                                                                                                          Agata Kalińska-Maliszewska

                                                                                                          Edyta Pyka

Opracowanie: szkolnastrona.pl