Sobota, 2018-12-15

Celiny, Ireneusza

Regulamin Szkolnego Konkursu „MISTRZ WIEDZY”

Organizatorem konkursu „MISTRZ WIEDZY” jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 w Jeleniej Górze.

1. Okres trwania konkursu obejmuje jeden semestr szkolny (podsumowanie wyników następuje na koniec I i II semestru).
  2. W konkursie biorą udział wszyscy uczniowie klas IV-VI.

3.  Tytuł „MISTRZA WIEDZY” zdobywa każdy uczeń Szkoły Podstawowej nr  6 z klas IV-VI, który w wyniku klasyfikacji śródrocznej/rocznej uzyska średnią ocen 5,2 lub więcej i  jednocześnie co najmniej bardzo dobrą  ocenę z zachowania.
  4. Wychowawcy klas w oparciu o niniejszy regulamin sporządzają listę uczniów, którzy spełniają kryteria konkursu. Wychowawcy są zobowiązani do dostarczenia list uczniów na posiedzenie semestralnej lub rocznej rady klasyfikacyjnej.
  5. Uczeń – zdobywca tytułu na zakończenie każdego semestru otrzymuje nagrodę rzeczową ufundowaną przez Radę Rodziców SP 6 i indywidualnych sponsorów.
  6. Nagroda w każdym  semestrze może przybrać inną formę. O rodzaju i wartości nagrody Organizator konkursu poinformuje Uczniów, najpóźniej w 3 tygodniu każdego semestru, poprzez zamieszczenie informacji na tablicy informacyjnej Rady Rodziców.
  7. W przypadku  dwukrotnego otrzymania tytułu „MISTRZA WIEDZY” w  roku szkolnym, rodzic ucznia otrzymuje list gratulacyjny.
  8. Celem konkursu jest zachęcanie dzieci do nauki i dobrego zachowania.
  9. Konkurs rozpoczyna się od II semestru roku szkolnego 2015/2016.