Poniedziałek, 2018-09-24

Dory, Gerarda

WITAMY WIOSNĘ!

Uczniowie naszej szkoły z wielką radością witali nadchodzącą wiosnę. Działo się wiele!

Dzieci z klasy IIIc uczestniczyły w wielkanocnych warsztatach plastycznych zorganizowanych przez ich wychowawczynię – panią Annę Mędoń. Za pomocą techniki decoupage zdobiły pisanki zgodnie ze swoją wyobraźnią. Wystawa pisanek ubarwiła i udekorowała szkolne korytarze.

Uczniowie klasy IId przygotowali wspaniałe przedstawienie o Czerwonym Kapturku pod kierunkiem swojej pani – Ewy Kulaszko. Piękna dekoracja, wspaniałe stroje i brawurowa gra aktorska zachwycały widownię. Spektakl został nagrodzony gromkimi brawami!

Wszystkie dzieci z klas I-III wykonały wiosenne gaiki i kolorowe marzanny. Wyruszyliśmy na spacer ze śpiewem na ustach i radosnymi okrzykami. Hałaśliwe brzmienie instrumentów, kołatek i gwizdków oznajmiło wszystkim w Cieplicach nadejście długo oczekiwanej WIOSNY!