Niedziela, 2018-11-18

Klaudyny, Romana

W szkolnej bibliotece

W naszej szkolnej bibliotece życie wre!

We wrześniu odbyła się akcja: Dzień Głośnego Czytania, w której uczestniczyły dzieci z klas pierwszych. Nasze Panie Dyrektor czytały pierwszakom ich ulubione bajki. Dzieci z uwagą słuchały historii o przygodach ryjówki Florki oraz strasznych opowieści wprost ze Straszydłowa. Wykonały także barwne ilustracje, które zostały wyeksponowane na wystawie.

W październiku uczniowie znów odwiedzili bibliotekę, tym razem w ramach akcji: Mądra Szkoła Czyta Dzieciom. Pani Iza Hryniewicz, pani Jolanta Szulc oraz pani Anna Mędoń czytały dzieciom zabawne wiersze, ciekawe bajki oraz śmieszne opowiastki polskich autorów. Były także zagadki i łamańce językowe. To był miło spędzony czas! Zapraszamy do biblioteki!