Wtorek, 2017-10-24

Arety, Marty

I MIEJSCE W 43. JELENIOGÓRSKIM RAJDZIE MŁZIEŻY SZKOLNEJ

Jesteś tu: » Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego w Jeleniej Górze » I MIEJSCE W 43. JELENIOGÓRSKIM RAJDZIE MŁZIEŻY SZKOLNEJ

I MIEJSCE W 43. JELENIOGÓRSKIM RAJDZIE MŁZIEŻY SZKOLNEJ

W dniach 22.-24.09.2017r. uczniowie Aleksandra Dudzik, Paulina Jonczyk, Wiktoria Żbik, Zofia Fang, Tymon Nadzieja i Szymon Zubrzycki z klasy 4c i 4s, pod opieką jednego z Rodziców, wzięli udział w 43. Jeleniogórskim Rajdzie Młodzieży Szkolnej

Organizatorem przedsięwzięcia był PTMS Jelenia Góra, natomiast tegorocznym gospodarzem gmina Mysłakowice. Uczestnicy w ciągu dwóch dni musieli pokonać trasę z Lwówka Śląskiego do Mysłakowic. Podczas rajdu oceniane były następujące zadania:

- prawidłowe przejście trasy

- program artystyczny o tematyce rajdowo-turystycznej, który przygotowali Rodzice uczniów

- konkurs z wiedzy krajoznawczej (pytania dotyczyły rozległej wiedzy z zakresu trasy rajdu, a także gminy Mysłakowice)

- postawa turystyczna (sprzątanie schroniska, przestrzeganie ciszy nocnej, dbanie o czystość w terenie, drobne prace na rzecz schroniska)

- sprzątanie nieczystości na trasie rajdu

- zawartość ekwipunku turystycznego

UCZNIOWIE Z NASZEJ SZKOŁY BYLI BEZKONKURENCYJNI I ZAJĘLI I MIEJSCE!!!!!

SUKCES JEST WIELKI TYM BARDZIEJ, ŻE TRASA POKONANA PRZEZ ZOSIĘ, WIKTORIĘ, PAULINĘ, OLĘ, TYMONA I SZYMONA BYŁA NAJBARDZIEJ OBLEGANA ZE WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH, STARTOWAŁO NA NIEJ AŻ PIĘĆ DRUŻYN!

Serdecznie gratulujemy!!!