• Odwiedziło nas: 517614 osób
  • Do końca roku: 167 dni
  • Do wakacji: -25 dni

58-560 Jelenia Góra

ul. Cieplicka 74

Tel: 075 755-14-30

Wtorek, 2018-07-17

Imieniny:

Aleksego, Bogdana

Konkurs języka angielskiego

Konkurs języka angielskiego

                        Do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus, który odbył się w naszej szkole dnia 27.10.2017r,  przystąpiło 64 uczniów i i 24 zostało laureatami:

 

 

 

kategoria klas trzecich:

1- Kacper Masłowski            klasa II a         96 pkt             laureat I stopnia

2- Bartosz Dojs                      klasa III a       88 pkt             laureat III stopnia

3- Bartłomiej Wasiak            klasa III a       80 pkt             laureat V stopnia

 

kategoria klas czwartych:

1- Anna Paluszkiewicz          klasa IV a       88 pkt             laureatka III stopnia

1- Maja Nowacka                  klasa IV b       88 pkt             laureatka III stopnia

2- Jakub Kowalski                 klasa IV b       84 pkt             laureat IV stopnia

3- Mikołaj Wilk                     klasa IV b       80 pkt              laureat V stopnia

 

kategoria klas piątych:

1- Lena Kibiń                         klasa V s         92 pkt             laureatka II stopnia

1- Karol Warzybok                klasa V s         92 pkt             laureat II stopnia

1- Zuzanna Zieja                    klasa V a         92 pkt             laureatka II stopnia   

2- Jan Gałka                           klasa V b        88 pkt             laureat III stopnia

2- Olimpia Puszkiel               klasa V s         88 pkt             laureatka III stopnia

3- Aleksandra Zaremba         klasa V s         84 pkt             laureatka IV stopnia

3- Filip Gajkowski                 klasa V b        84 pkt             laureat IV stopnia

3- Amelia Kwapińska            klasa V s         84 pkt             laureatka IV stopnia

4- Karolina Kryrowicz          klasa V s         80 pkt             laureatka V stopnia

4- Amelia Szustkowska         klasa V b        80 pkt             laureatka V stopnia

 

kategoria klas szóstych:      

1- Michał Pelzer                    klasa VI s       100 pkt           laureat I stopnia z wyróżnieniem

2- Maksymilian Pawłowicz   klasa VI s       80 pkt            laureat V stopnia

 

kategoria klas siódmych:

1- Oliwia Gałka                     klasa VII b      96 pkt             laureatka I stopnia

2- Radosław Iberszer             klasa VII s      88 pkt             laureat III stopnia

3- Julita Blicharska               klasa VII b      84 pkt             laureatka IV stopnia

3- Aleksander Golej               klasa VII b      84 pkt             laureat IV stopnia

4- Jakub Zieja                        klasa VII b      80 pkt             laureat V stopnia

 

 

 Organizatorzy:

 

                                                                                              Małgorzata Byler

                                                                                              Edyta Pyka

                                                                                              Renata Sigrist

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl