Środa, 2018-10-17

Antonii, Ignacego

Święto turystyki w naszej szkole

Dnia 29.09.2018 r., w sobotę, nasza szkoła gościła 260 uczestników XLIV Jeleniogórskiego Rajdu Młodzieży Szkolnej "CIEPLICE 2018",

którzy przyjechali do nas z całego Dolnego Śląska. Gościliśmy grupy przedszkolne oraz uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów, którzy zwiedzali nasze piękne okolice podczas jedno, dwu i trzydniowego rajdu. W celu sprawnego obsłużenia rajdowiczów przygotowaliśmy 6 stanowisk pracy, przy których pracowali nasi nauczyciele wraz z uczniami z klasy VI s i VIII a. Hitem podczas uroczystego zakończenia rajdu w naszej szkole był " Rajdowy kącik pyszności ", w którym każdy uczestnik rajdu mógł wybrać sobie porcję pysznego ciasta upieczonego przez rodziców naszych uczniów. Za ten piękny gest wszystkim Rodzicom i przyjaciołom szkoły bardzo serdecznie dziękujemy! Dziękujemy również Radzie Rodziców, która ufundowała nagrodę dla zwyciężczyni Szkolnego Konkursu Plastycznego na najładniejsze logo rajdu. Po raz kolejny nasza szkoła udowodniła, że potrafimy sobie nawzajem pomagać!

Organizator zakończenia rajdu w SP 6 - Hanna Niespodziewany