Piątek, 2018-11-16

Edmunda, Marii

Rekord dla Niepodległej

Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości!

Akcja „Rekord dla Niepodległej”

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju
i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.

W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewamy 4 - zwrotkowy hymn narodowy.

Chcielibyśmy, aby ten wyjątkowy dzień zapisał się w historii szkół i przedszkoli jako pamiątka dla przyszłych pokoleń.

Nasza Szkoła, włącza się w akcję bicia

„Rekordu dla Niepodległej” !!!

9 listopada 2018 r. (w ostatni dzień roboczy przed Świętem Niepodległości)

o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie, nauczyciele i chętni rodzice wspólnie odśpiewają 4 - zwrotkowy „Mazurek Dąbrowskiego”.

W tym dniu będziemy dokumentować bicie „Rekordu dla Niepodległej” i umieścimy zdjęcia oraz film z akcji na stronach internetowych oraz profilach na portalach społecznościowych z wykorzystaniem #RekordDlaNiepodległej.

Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości!