Sobota, 2018-12-15

Celiny, Ireneusza

Plan pracy Rady Rodziców w bieżącym roku szkolnym.

Jesteś tu: » Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego w Jeleniej Górze » Plan pracy Rady Rodziców w bieżącym roku szkolnym.

Plan pracy Rady Rodziców w bieżącym roku szkolnym.

Są to informacje wstępne i mogą ulec niewielkim zmianom, ale chcielibyśmy, aby mieli Państwo wcześniej informację o tym, co będzie się w szkole działo, tak abyście mogli zaplanować sobie udział w tych wydarzeniach i w pełni z nich skorzystać.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc i uczestnictwo we wszystkich imprezach, dochód z nich stanowi od kilku lat główne źródło przychodów Rady Rodziców i przeznaczamy go w całości na wspieranie naszych Dzieci.

Po wszelkie szczegóły zapraszamy także na stronę internetową szkoły do zakładki Rada Rodziców.

Pozdrawiamy serdecznie.

12.12 – Kiermasz Świąteczny – impreza organizowana przez radę Pedagogiczną, ale przy Waszym – Rodzice ogromnym wsparciu. Zapraszamy zarówno do „produkcji” wszelkich ozdób jak i potem do świątecznych zakupów. W ubiegłym roku można było nabyć naprawdę niesamowite cudeńka.

Grudzień – Szlachetna Paczka - wzorem lat ubiegłych chcemy wesprzeć jedną z Rodzin potrzebujących pomocy. Piękno tej akcji polega na tym, że rodziny do niej włączane są starannie sprawdzane przez wolontariuszy programu i nasza pomoc może naprawdę odmienić i upiększyć ich życie. Na przełomie XI/XII podamy Państwu dokładne informacje odnośnie potrzeb rodziny, którą będziemy wspierać tym roku

16.02 – Walentynkowy Bal Charytatywny – to już czwarty bal, który będzie się odbywał dla rodziców z naszej szkoły (i oczywiście wszystkich chętnych krewnych i znajomych). Impreza odbywa się w Kawiarni Zdrojowej w parku Cieplickim, w programie szampańska zabawa, bogate menu, wspaniałe fanty na aukcji charytatywnej i wiele niespodzianek. To prawdziwy bal z prawdziwego zdarzenia J a od lat staramy się, żeby cena wstępu była konkurencyjna do podobnych imprez odbywających się „na mieście”. No i cały dochód z balu przeznaczamy na wsparcie dzieci z SP6.

18.05 – Festyn Rodzinny – organizowany we współpracy z Radą Pedagogiczną festyn z roku na rok się rozwija i rozrasta, co ma ścisłe przełożenie na jego wyniki finansowe. W zeszłym roku udało nam się zebrać aż 6 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na doposażenie szkoły w sprzęt sportowy. Cel  tegorocznego festynu jeszcze nie został określony ale w programie na pewno jak co roku mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodziców oraz bogata loteria fantowa.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich państwa do udziału w tych imprezach i pomocy w ich organizacji. Szczegóły będą się sukcesywnie pojawiać na stronie szkoły i szkolnym facebooku.

Do zobaczenia!                                                                            Rada Rodziców