Czwartek, 2018-10-18

Hanny, Klementyny

Wycieczka rowerowa

Dziś (20.09.2014r.) nasza klasa spędziła dzień bardzo aktywnie.

Dziś (20.09.2014r.) nasza klasa spędziła dzień bardzo aktywnie.Mieliśmy wycieczkę rowerową w Izery. Zebraliśmy się pod szkołą z rowerami.Nasze rowery pojechały busem z tatą Maćka, a my poszliśmy na stację, żeby dojechać pociągiem.W pociągu było dość wesoło, a gdy wysiedliśmy pierwszy raz w Szklarskiej Porębie,  okazało się że trzeba jechać jeszcze dalej. Wszyscy wybiegliśmy z jednego i wbiegliśmy do drugiego pociągu. Gdy byliśmy już na miejscu wsiedliśmy na rowery i dopiero się zaczeła zabawa. Pogoda była średnia padał deszcz i to prosto w twarz. Nie minęło 20 minut i byliśmy cali mokrzy. Zatrzymaliśmy się chwilę w drewnianych altanach, żeby chwilę odpocząć, po ciągłym jechaniu w górę. Po chwili ruszyliśmy dalej i dojechaliśmy do schroniska Orle.Tam się ogrzaliśmy, napiliśmy gorącej czekolady i zjedliśmy ciepły posiłek. Gdy się już najedliśmy i ogrzaliśmy, trzeba było wracać. Wsiedliśmy na rowery i ruszyliśmy, końcówka drogi podobała się wszystkim ponieważ było z górki. W końcu dojechaliśmy na parking, spakowali nam rowery i pozostało nam tylko czekanie aż przyjadą busy. Gdy tylko przyjechały, i ruszyliśmy w strone szkoły. Wycieczka się udała, a warunki pogodowe nam nie przeszkodziły i oczywiście dziękujemy opiekunom że byli z nami i dopilnowali że wróciliśmy cali i zdrowi.

Pisała Julia.M