Środa, 2018-10-17

Antonii, Ignacego

Słodka środa

W każdą pierwszą środę miesiąca w naszej szkole Samorząd organizuje tradycyjne już "SŁODKIE ŚRODY".

Na przerwach sprzedawane są pyszne ciacha z domowych piekarników .Z każdej klasy jedno ciasto.W klasach rodzice dobrowolnie ustalają kto na daną środę przygotuje słodkości.

Jedna porcja ciasta sprzedawana jest za 1zł.Uzbieraną kwotę ze sprzedaży wpłaca się na konto Samorządu ,po czym na spotkaniach wspólnie ustala se cel wydatkowania tych funduszy.

Słodka Środa jest już dobrze znana naszym pociechom i wyczekiwana  co miesiąc. Na każdej przerwie tworzą się kolejki dzieci i... nauczycieli!!!Mniam!!!!Kto spróbował ten wie!!!! Domowe ciasto to chyba najzdrowsza forma słodyczy, alternatywa dla chipsów i lizaków.

Zachęcamy rodziców i uczniów do udziału w tworzeniu tego miłego dnia poprzez przynoszenie wypieków.