Środa, 2018-12-19

Beniaminy, Dariusza

Wiosenne porządki zakończone

.

Z końcem maja zakończyliśmy tegoroczne porządki Uśmiech Wielka zbiórka makulatury rozkręcała się w tym roku powoli, ale końcówka okazała się naprawdę imponująca,

a walka o pierwsze miejsca trwała do ostatnich godzin i była naprawdę mordercza ;) Ostatecznie zwyciężyła klasa IIIc z wynikiem 1.460,7 kg – GORĄCO GRATULUJEMY!!! Kolejne miejsca na podium to:

- klasy Ia i I b – w sumie 731,3 kg,

- klasa III d- 546 kg.

W sumie wszystkim udało się zebrać ok. 4,5 tony makulatury i zarobić 1000 zł J Bardzo, bardzo gorąco dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za ciężką pracę i zaangażowanie.

Zakończyła się także zbiórka elektrośmieci, tutaj też udało się nam wszystkim zgromadzić dużo „dobra”, za które bardzo dziękujemy.

Przypominamy, że kolejne porządki już za rok, choć oczywiście makulaturę i elektrośmieci można przynosić do szkoły przez cały rok szkolny. Dziękujemy !!!